Systemy elektroinstalacyjne Rehau, Vergokan i Frankische

 

Biuro projektFirma REH-EL to dostawca materiałów elektroinstalacyjnych firmy REHAU, VERGOKAN I FRANKISCHE, wiodących marek w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań polimerowych. Na całym świecie firmy te kojarzone są przez klientów z takimi cechami jak jakość, innowacyjność, niezawodność bezpieczeństwo czy też estetyka wykonania.

Rozwiązania opracowane indywidualnie dla różnych klientów oraz nowatorskie programy systemów uzupełniają się wzajemnie i tworzą nowoczesne rozwiązania w branży budowlanej. Najwyższy profesjonalizm wykonania i jakość materiałów jest dla nas, jako specjalistów w branży, najważniejszym warunkiem przy wykonywaniu projektów. Dzięki połączeniu wysokich kompetencji w dziedzinie projektowania oraz mocno zdecentralizowanej sieci dystrybucji i serwisu należymy do czołowych dostawców na rynku.

Firma REH-EL proponuje gotowe rozwiązania dla polskich firm budowlanych, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i znajomość zaawansowanych rozwiązań technicznych. Współpracując z nami masz absolutną pewność iż jakość materiałów dostarczana przez naszą firmę będzie stała na najwyższym poziomie.

Nasze rozwiązania techniczne pozwolą waszej firmie na wykonywanie w sposób estetyczny gotowych systemów instalacji elektrycznej zarówno w biurze jak i w domu, zapewniając jednocześnie wysokie bezpieczeństwo użytkowania wszystkich systemów, oraz trwałość każdego z tych systemów na długie lata.

Najwyższej jakości materiały elektroinstalacyjne firmy REHAU,VERGOKAN I FRANKISCHE pozwalają nam osiągnąć wysoką niezawodność w proponowanych przez nas rozwiązaniach. Dzięki kompleksowym i innowacyjnym rozwiązaniom wyznaczamy już od długiego czasu i w rosnącym wymiarze trendy w budownictwie i technice instalacyjnej.

W dziedzinie Techniki instalacyjnej rozwijamy wciąż nowe produkty i usługi, oferując kompletne rozwiązania dla rozbudowanych instalacji elektrycznych. Naszym partnerom oferujemy dopracowane technicznie i konkurencyjne programy do wykonywania wszystkich możliwych projektów.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy na terenie polski. Jeśli potrzebujesz osprzęt elektrotechniczny do nowo tworzonego biura, skontaktuj się z nami i podejmij współprace by pozyskać partnera godnego zaufania.

 

 

Dane Kontaktowe

Adres:

Ul. Konarskiego 25a/2

44-100 Gliwice

E-mail:

biuro@reh-el.pl

www

http://www.reh-el.pl

Telefony

+48 32 441 92 55

+48 728 564 816

+48 32 441 92 56

+48 32 441 92 58

Mapka